• Taze
Çılgın kedi binici Kırmızı Kamyonet XL 3D Kedi tırmalayıcı. Çoklu Kesim Açıklıkları ile Eğlenceli Renkli Tasarımlar. Dayanıklı Geri

Çılgın kedi binici Kırmızı Kamyonet XL 3D Kedi tırmalayıcı. Çoklu Kesim Açıklıkları ile Eğlenceli Renkli Tasarımlar. Dayanıklı Geri

₺ 43.98

Malların
Sipariş verilebilir

⭐ KEDİLER için çok işlevli bir oyun evi : Kediniz bu jumbo boy kedi tırmalayıcıda yiyebilir, kestirebilir, dinlenebilir, oynayabilir.Benzersiz şekilli ve renkli olan bu kazıyıcı, kedinizin oynamaktan keyif alacağı eğlenceli bir mobilya parçasıdır.Doğal tırmalama, sağlıklı pençelerin anahtarıdır ve bu tırmalayıcı mükemmel bir araçtır! .
⭐ ÖZEL özellik : Bu nihai kedi tırmalama salonundaki çoklu kesik açıklıklar özelliği, kedilerin birbirleriyle veya insanlarıyla etkileşimli olarak oynamalarına olanak tanır friends.It kediniz için en iyi saklanma yeridir ve içeride uyuklarken güvende hissedecektir.
⭐ ÜSTÜN YAPI : %100 yüksek kaliteli geri dönüştürülmüş oluklu mukavvadan yapılmıştır.Bu kazıyıcı şezlong dayanıklı, çevre dostudur ve 35 lbs'ye kadar destekleyebilir.
⭐ ÖNCE GÜVENLİK GELİR : Toksik olmayan yapıştırıcı kullanıldı ve ABD'de üretilen birinci sınıf kalitede bir paket Organik kedi nanesi tedarik edildi.
⭐ EN iyi değer : 26 x 16,5 x 12 inç boyutunda olan her tırmalayıcı, kedi için bol miktarda tırmalama alanı ve normal büyüklükteki tırmalayıcılardan 4 kat daha fazla eğlence sağlar.Her Çılgın Kedi Binici kedi tırmalama evi, %100 geri dönüştürülmüş oluklu mukavva malzemeden yapılmıştır.Birden fazla kesik açıklığı olan scratcher lounge, herhangi bir kedi için en iyi oyun evini yapar.Benzersiz şekilli ve renkli olan bu kazıyıcı, eviniz için eğlenceli bir mobilya parçası yapar.Tasarımlarımız arasında ● TRAVİS OUTBACK Kırmızı Kamyonet, ● JOSHUA JONES Yeşil SUV, ● ALVİN Mc Queen Spor Araba, ● MOTOR 01 İtfaiye Aracı, ● SABRİNA B Pembe Denizaltı ve son olarak ● MİLO MAX Sarı Taksi yer alıyor.Kediniz bu kazıyıcıdan çok memnun olacak; insan mobilyalarını rahat bırakacak.Bu süper eğlenceli oyun evi, her gün yemek yiyecekleri, kestirecekleri, dinlenecekleri ve oynayacakları yer olacak.Islanmadığınız sürece bakım yapmak kolaydır.Üzerinde kir görürseniz, hafifçe nemlendirilmiş bir havluyla hafifçe silebilirsiniz.Kağıt malzemeden yapıldığı için, lütfen açık alev veya yüksek ısı yerlerinin yanında bırakmayın.Ayrıca evinizdeki yüksek nemli alan da bu kazıyıcı için ideal bir yer değildir.Lütfen bu kazıyıcıyı düz olmayan zeminlere yerleştirmekten de kaçının.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın