• Taze
100 Parça Siyah Karbon Çelik Bahar Cotter pin,bölünmüş Bahar Dübel,Makine ve Ekipman için, Vb.Dış Çap M2mm, Uzunluk 8mm.

100 Parça Siyah Karbon Çelik Bahar Cotter pin,bölünmüş Bahar Dübel,Makine ve Ekipman için, Vb.Dış Çap M2mm, Uzunluk 8mm.

₺ 1.00

Malların
Sipariş verilebilir

✅Malzeme : Elastik konumlandırma kama pimi, dayanıklı ve sabit Siyah karbon çeliğinden yapılmıştır. ✅Performans : Eksenel oluklu, iki uç, parçalar arasında konumlandırma, bağlantı ve sabitleme için pahlıdır. ✅Kurulum : İki kolay işlemle kurulur, sadece delin ve sürün,Onları bir arada tutmak için iki veya daha fazla nesnenin deliklerine sokun. ✅UYGULAMA : Otomotiv, mekanik, araba garajı, atölye, elektrikli ekipmanlar için yaygın olarak kullanılır Delme zımbası, endüstriyel kalıp, fikstür, pim göstergesi, menteşe veya şaft sabit uygulaması vb.Gibi metal cihazlarda da kullanılabilir. ✅ Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.Açıklama Malzeme : Siyah Yaylı Dübeller ✅Malzeme : Elastik konumlandırma kama pimi, dayanıklı ve sabit Siyah karbon çeliğinden yapılmıştır. ✅Performans : Eksenel oluklu, iki uç, parçalar arasında konumlandırma, bağlantı ve sabitleme için pahlıdır. ✅Kurulum : İki kolay işlemle kurulur, sadece delin ve sürün,Onları bir arada tutmak için iki veya daha fazla nesnenin deliklerine sokun. ✅UYGULAMA : Otomotiv, mekanik, araba garajı, atölye, elektrikli ekipmanlar için yaygın olarak kullanılır Delme zımbası, endüstriyel kalıp, fikstür, pim göstergesi, menteşe veya şaft sabit uygulaması vb.Gibi metal cihazlarda da kullanılabilir.NOT : 2. Lütfen satın alırken boyutunu onaylayın. 3. Fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi belki gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor,lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın