• Taze
Karikatür Elmas Boyama İtalyan Şef İğne Tam Kare Reçine DİY Elmas Nakış El Sanatları Mozaik Kiti 11. 8x15. 8 inç(30x40 cm)

Karikatür Elmas Boyama İtalyan Şef İğne Tam Kare Reçine DİY Elmas Nakış El Sanatları Mozaik Kiti 11. 8x15. 8 inç(30x40 cm)

₺ 2.67

Malların
Sipariş verilebilir

★HAYATA daha fazla eğlence katın-DIY elmas boyama bir başarı duygusu yaşayabilir, stresi azaltmayı öğrenebilir, duygusal uyum sağlayabilir, özgüven ve azim geliştirebilir sabır geliştirin, yaşlılar ve çocuklar uygundur.Tuval Boyutu 11. 8x15.8 inç. ★ÇEVRE yapıştırıcı ve ÇEVRE DOSTU TUVAL-Çevre sıcakta eriyen yapışkan macun, düşmesi kolay olmayan güçlü viskoziteye sahiptir. 5 D elmas yüksek net baskı yağı tuval, toksik olmayan, su geçirmez, kalınlaşma, hatta doku, çevre korumalı, yumuşak ve katlanması kolay değildir. ★SÜPER IŞILTILI ELMASLAR-Elmasın yüzeyi parlak görünür ve asla solmaz.elmas boyama kitleri reçine elmaslardan daha parlak ve daha gerçekçidir. ★ EŞSİZ güzellik VE moda tasarımı-Evinizin dekorasyonunun tatsız ve sıradan olduğunu düşünüyorsanız, Çapraz Dikiş Elmas Boyama Kitlerimiz çizim odanızı, yatak odanızı ve diğer yerlerinizi canlandırmanıza yardımcı olabilir. ★DIY resim bir başarı duygusu yaşayabilir ve sabır geliştirebilir, çocuklarınız, aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız için harika bir hediye olabilir, tamamlamak için daha az zaman harcayabilir, Bu yeni stil boyama sürecinin tadını çıkarabilir.Elmas.Elmas. 5 D DIY elmas boyama başarı duygusu yaşayabilir, stresi azaltmayı öğrenebilir, özgüvenini artırabilir ve azim sabır geliştirebilir.DIY 5 D elmas boyama çok popüler bir dekorasyondur recently.It yapmak kolaydır ve size ve ailenize daha fazla eğlence getirebilir.Kullanımı : Ev/Otel/Ofis Dekorasyon,Benzersiz Hediye Elmas Malzeme : Tam Reçine Sondaj Paket İçeriği : Renkli tam yuvarlak rhinestones 1 × Yüksek çözünürlüklü boyama tuval 1 × Taş elmas tepsi 1 × Cımbız araçları 1 × Matkap kalem 1 × Boyama çamur DIY adımlar : 1.Ambalajı açın, bazı sondaj ekipmanlarını hazırlamak için çıkarın. 2.Pembe leke üzerine yazılmış küçük bir matkap kalemi bakır kullanın, hafifçe küçük bir su birikintisini dürtün. 3.Matkap ucunu tepsiye biraz dökün. 4.Çimento ile yazılmış matkap uçlu kalem, adsorpsiyon daha güçlüdür, delinmesi daha kolay olacaktır. 5.Şeffaf zarın yüzeyinin hafifçe yırtılmış kanvas kısmı, başlangıç noktası. 6.Formun sol tarafındaki tuvale göre karşılık gelen kodlama noktası matkabı. 7.Matkabın desenlerine yapışmak için tuval, sakızı fırçalamalı, karşılık gelen matkaba doğrudan basmalıyız. 8.Parçanızı bitirdikten sonra,matkap üzerindeki kitaplarla hafifçe bastırın, matkap gövdesinin ve yapışkan bağın daha güçlü olmasına izin verin.Uyarı : 1. Yutma gibi kazaları önlemek için çocukların yenmeyen elmaslarla oynamasına izin vermeyin. 2. Çizimin temiz tutulması gerekir, aksi takdirde bağ mukavemeti etkilenir. 3. Elmas boyama pakete dahil değildir. framework.It sadece sıvanmış bir tuval.Lütfen bir cam veya ahşap çerçeve kullanın ve dekoratif bir eşya olarak evde asın.Elmas boyama çapraz dikişten daha kolaydır ve daha fazlası beautiful.It çizim bilgisi olmayan herkesin bir klasiği yerine getirmesi kolaydır artwork.So bunu yapmanın tadını çıkarın!.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın