• Taze
Matkap Ucu, Kobalt Kaplama Matkabı, Yüksek Tokluk Alüminyum Alaşımlı ince Demir için Yüksek Mukavemet Esnekliği (6-35)

Matkap Ucu, Kobalt Kaplama Matkabı, Yüksek Tokluk Alüminyum Alaşımlı ince Demir için Yüksek Mukavemet Esnekliği (6-35)

₺ 40.20

Malların
Sipariş verilebilir

Kobalt kaplama sürtünmeyi ve çalışma sıcaklıklarını azaltır ve ömrünü uzatır.Kobalt kaplama sürtünmeyi ve çalışma sıcaklıklarını azaltır ve ömrünü uzatır. life.No merkez yumruk ihtiyacı, kırılması kolay değil, çapak alma, pah kırma ve açma için kullanılabilir.Yüksek aşınma direnci, yüksek tokluk ve yüksek mukavemet esnekliği.Seçim için yedi stilde mevcuttur.Paslanmaz çelik kılavuz çekme çeliği, ahşap, ince demir, alüminyum alaşımı, neme dayanıklı levha, PVC levha vb.Gibi çeşitli malzemeleri delmek için yaygın olarak kullanılır.inc.Özellik : 1. Kobalt kaplama sürtünmeyi ve çalışma sıcaklıklarını azaltır ve ömrünü uzatır.2. Merkez zımbaya gerek yok, kırılması kolay değil, çapak alma, pah kırma ve açma için kullanılabilir3. Yüksek aşınma direnci, yüksek tokluk ve yüksek mukavemetli esneklik4. Seçim için yedi stilde mevcuttur5. Paslanmaz çelik kılavuz çekme çeliği, ahşap, ince demir, alüminyum alaşımı, neme dayanıklı levha, PVC levha vb.Gibi çeşitli malzemeleri delmek için yaygın olarak kullanılır.Şartname : Öğe Türü : Adım matkap ucu Malzeme : Yüksek hızlı çelik Standart(isteğe bağlı) : 3-12, 4-12, 4-20, 4-22, 6-24, 4-32, 6-35.w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu inci,;.w-e-metin tablosu, Paket Listesi : 1 x Matkap ucunot : 1. Paslanmaz çeliği açmak için el matkapları ve masa matkapları kullanılabilir, plakalar el matkabı ile 1 mm içinde açılabilir ve masa matkapları ile 2-3 mm plakalar açılabilir.2. Paslanmaz çelik açıklığın hızı hızlı olamaz, birkaç yüz dönüş olabilir3. İşleme sırasında soğutmak için su enjeksiyonu veya kesme sıvısı kullanmak en iyisidir, bu da matkabın ömrünü etkili bir şekilde uzatabilir.

Temel özellikleri

Item Type:
Step Drill Bit 
Material:
High speed steel
Standard(optional):
3-12, 4-12, 4-20, 4-22, 6-24, 4-32, 6-35
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table,:
Package List:
1 x Drill Bit:
Note:
1. Hand drills and table drills can be used for opening stainless steel, plates can be opened within 1mm by hand drill, and 2-3mm plates can be opened with table drills.:
2. The speed of the stainless steel opening can not be fast, a few hundred turns can be:
3. It is best to use water injection or cutting fluid for cooling during processing, which can effectively extend the life of the drill.:

Verilen bu kadar mal satın