• Taze
6.0 inç Kuaför Yuvarlak Kafa Makas Seti, Salon Kuaförler Profesyonel Bebek Makas İnceltme Makasları Berberler veya Ev Kullanımı (bir

6.0 inç Kuaför Yuvarlak Kafa Makas Seti, Salon Kuaförler Profesyonel Bebek Makas İnceltme Makasları Berberler veya Ev Kullanımı (bir

₺ 186.60

Malların
Sipariş verilebilir

✔ Üstün dayanıklılık, korozyona dayanıklı, yüksek sıcaklık dayanımı ve dayanıklılığa sahip %100 yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. ✔ Bebeğin sağlığı en önemli önceliktir ve terleme bir sorundur.Bununla birlikte, saç kesiminin güvenliği de bir sorundur.Bu nedenle bebeklerimiz için özel olarak güvenli bir saç makası tasarladık. ✔ ergonomik kavrama eğrisi tasarımı ile bilek, dirsek ve el yorgunluğunun kullanımını azaltabilir, kullanımı rahattır. ✔ Sap tasarımı saç inceltmeyi çok rahat hale getirir.Bu kuaförlük makas seti bir silencer.No saç kesimi sırasında aşırı gürültü oluşacaktır. ✔ Makaslar orta uzunluktadır ve saç şekillendirme makası erkeklerde, kadınlarda, yaşlılarda, çocuklarda ve bebeklerde güvenli ve kullanımı kolaydır. ✔ Üstün dayanıklılık, korozyona dayanıklı, yüksek sıcaklık dayanımı ve dayanıklılığa sahip %100 yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. ✔ Bebeğin sağlığı en önemli önceliktir ve terleme bir sorundur.Bununla birlikte, saç kesiminin güvenliği de bir sorundur.Bu nedenle bebeklerimiz için özel olarak güvenli bir saç makası tasarladık. ✔ ergonomik kavrama eğrisi tasarımı ile bilek, dirsek ve el yorgunluğunun kullanımını azaltabilir, kullanımı rahattır. ✔ Sap tasarımı saç inceltmeyi çok rahat hale getirir.Bu kuaförlük makas seti bir silencer.No saç kesimi sırasında aşırı gürültü oluşacaktır. ✔ Makaslar orta uzunluktadır ve saç şekillendirme makası erkeklerde, kadınlarda, yaşlılarda, çocuklarda ve bebeklerde güvenli ve kullanımı kolaydır. -yüksek performans ve kaliteli sonuçlar için özel olarak tasarlanmıştır.Ev veya berber dükkanı için idealdir.Şartname : Boyut : 6.0 inçtam uzunluk : 17.5 cmmalzeme : 6sertlik : 62 HRCİNCE miktarı : 20 %-30%Paket içeriği : 1*düz makas1*diş makasları1*deri çantakullanım talimatları : 1. Bu ürün fabrikadan çıkmadan önce titizlikle kontrol edildiğinden, vida uygun konuma ayarlanmıştır, lütfen kolayca ayarlamayın2. Lütfen havayı kolayca kesmeyin (yani havayı kesmeyin)3. Bu ürün çok keskin olduğundan, lütfen kullanım sırasında güvenliğe dikkat edin4. Kullanımdan sonra, lütfen bıçak üzerindeki kalıntıları zamanında temizleyin, gerekirse az miktarda kristal yağlayıcı uygulayın ve saklamak için torbaya koyundikkat : 1.Çok keskin makas!Lütfen onu uzak tutun kids.2.To kasanın çizilmesini önleyin, lütfen içine dikkatlice makas koyun.

Temel özellikleri

Size:
6.0 inch
Full length:
17.5CM
Material:
6CR
Hardness:
62HRC
Thinning amount:
20% -30%
Package Contents:
1*Flat shear:
1*Tooth scissors:
1*Leather bag:
Instructions for use:
1. Because this product has been rigorously inspected before leaving the factory, the screw has been adjusted to the appropriate position, please do not easily adjust:
2. Please do not cut the air easily (ie cut the air):
3. Because this product is very sharp, please pay attention to safety during use:
4. After use, please clean up the residue on the blade in time, if necessary, apply a small amount of crystal lubricant and put it in the bag for storage:
Caution:
1.Very sharp scissors! Please keep it away from kids.:
2.To avoid case scratching, please carefully put scissors into it. :

Verilen bu kadar mal satın