• Taze
Mardatt 180 Pcs 9 Stil Metal saç tokası Çeşitler Seti Gümüş Yapış Firkete Fransız Boş Tokalarım Tek Prong Pin Kıvırmak Kesit Klipler

Mardatt 180 Pcs 9 Stil Metal saç tokası Çeşitler Seti Gümüş Yapış Firkete Fransız Boş Tokalarım Tek Prong Pin Kıvırmak Kesit Klipler

₺ 27.58

Malların
Sipariş verilebilir

【Ne alacaksın】 Gümüş boş saç tokaları 9 uzunlukta 180 adet 3 farklı saç tokası içerir : saç tokası, timsah metal saç tokası ve fransız saç tokası saç tokası takın.Büyükten küçüğe kadar olan boyut ve yeterli miktar, saç şekillendirmede günlük taleplerinizi karşılayacaktır.Kalın ve ince saçlar, düz veya kıvırcık saçlar için mükemmeldir. 【Premium ve Güvenilir Malzeme】 Tüm saç tokaları, kırılması ve solması zor, pas ve korozyon direncine sahip nikel kaplı metalden yapılmıştır.Pürüzsüz ve parlak yüzey, hafif, dayanıklı ve uzun süreli kullanım için. 【Kullanımı Rahat】 Ördek saç tokaları, kolay açma ve çıkarma için güçlü metal yay ile donatılmıştır; saçları sıkıca sabitlemek için kenardaki testere dişleri; Fransız tokalarım, saçtaki silindirleri sabitleyebilen çift süngüye sahiptir ve pürüzsüz kenarları ve uçları, saçınızı kesmeden kesmeyi kolaylaştırır.Çıtçıtlı saç tokaları saçı sıkıca yerinde tutar ve kayması kolay değildir. 【Her Görevi Kolaylaştırmak】 Kendin yap saç modelleri için idealdir.Saçları renklendirirken veya keserken ve saç kıvırma çubuğu veya düzleştirici ile şekillendirirken, tek uçlu bukle klipsleri, bukleleri sabitlemek ve saç buklelerini soğuması için yerinde tutmak için faydalıdır.Ayrıca kadınlar ve kızlar için saçları sıkı tutmak/tutmak için saç modelleri, saç kesimleri, saç boyama, makyaj, yüz temizliği, makyaj, evde veya seyahatte. 【Çoklu kullanım】 Kuaför salonları, berberler, kuaför aletleri için de uygun değildir; Ama aynı zamanda bu gümüş metal tek uçlu saç tokalarına en sevdiğiniz süslemelerle tarzınızı yaratın.Ördek klipslerine favori saç yayını ekleyebilir ve benzersiz saç tokalarınızı yaratabilirsiniz.Mardatt 180 Pcs 9 Stil Metal saç tokası Çeşitler Seti Gümüş Yapış Firkete Fransız Boş Tokalarım Tek Prong Pin Kıvırmak Kesit Klipler Aksesuarları için DIY Kuaförlük Yapma Saç Bakımı ♥ ♥ Ürün Özellikleri : Renk : Gümüş Malzeme : Metal Tipi : Tek Prong Pin Kıvırmak ve Fransız Tokalarım ve Yapış Saç Tokası Miktar : 180 pcs ♥ ♥Neden “Mardatt " ı mı seçtin?♥ ♥ ☺Çoklu Kullanımlar : Giysi dekorları, çanta süsleri, saç dekorasyonu, kendin yap saç yayı vb.İçin idealdir. ☺Düğün Takıları için : El yapımı takılarınız için inci kabaşonu, ayıklamada gelininize veya nedimelerinize saç tokasına takabilirsiniz. ☺ Tatlı Hediye Olarak : Annenize, eşinize, kızınıza, kız arkadaşınıza vb. Hediye olarak özel saç aksesuarları tasarlayabilirsiniz.Anneler günü, Sevgililer Günü, Doğum günü, Şükran günü ve Noel için en iyi hediye. ♥ ♥ Paket İçerir : 30 adet-4.6 cm/1.81” timsah klipleri 20 adet-4.6 cm / 2.2 "timsah klipleri 10 adet-7.5 cm/2.95” timsah klipleri 30 adet - - - - - 4 cm / 1.57" fransız saç tokası 20 adet - - 6 cm/2.36” fransız saç pins 10 adet-8 cm/3.14” fransız saç pins 30 adet-4 cm/1.57” yapış tokalarım 20 adet-6 cm/2.36” yapış tokalarım 10 adet- - - 8 cm/3.14” yapış tokalarım Tamamen 180 adet.

Temel özellikleri

Color:
Silver
Material:
Metal
Type:
Single Prong Pin Curl & French Barrettes & Snap Hair Pin
Quantity:
180pcs
♥ ♥Why Shall You Choose “Mardatt”?♥ ♥:
☺Multi Uses:
Ideal for clothes decors, bag ornaments, hair decoration, DIY hair bow,etc.
☺For Wedding Jewelry Makings:
you could attach the pearl cabochon to the hairpin for your handmade jewelry to your bridal or bridesmaids in the weeding.
☺ As Sweet Gift:
You can design special hair accessories as gifts for your mother, wife, daughter, girl friend, etc. Best gift for Mother's Day, Valentine's Day, Birthday,Thanksgiving Day and Christmas.
♥ ♥ Package Includes:
30pcs:
--4.6cm/1.81” alligator clips
20pcs:
--4.6cm/2.2” alligator clips
10pcs:
--7.5cm/2.95” alligator clips
30pcs:
--4cm/1.57” french hair pins
20pcs:
--6cm/2.36” french hair pins
10pcs:
--8cm/3.14” french hair pins
30pcs:
--4cm/1.57” snap barrettes
20pcs:
--6cm/2.36” snap barrettes
10pcs:
--8cm/3.14” snap barrettes
Totally 180pcs :

Verilen bu kadar mal satın