• Taze
Yaz Köpek Giysileri Yarış T-Shirt Takım Elbise Rastgele Sayı Jersey Spor Yelek Renkli Köpek Yarışı Ceket Tazı Whippet Gree (Orta, Mor)

Yaz Köpek Giysileri Yarış T-Shirt Takım Elbise Rastgele Sayı Jersey Spor Yelek Renkli Köpek Yarışı Ceket Tazı Whippet Gree (Orta, Mor)

₺ 1.00

Malların
Sipariş verilebilir

♥ Yumuşak, esnek, nefes alabilen, yıkanabilir, özellikli Kumaşlar ve elastikiyet dolu; Dışarıda koşan ve yarışan köpekler için çok iyidir. ♥Sizin için çok renkli tişört choice.It köpeğinizin onu yürürken veya avlanırken giymesi çok açıktır. ♥ Sıkı Uyum, ancak hızı etkilemez.Bu Köpek Yeleği, yarış köpekleri için özel olarak tasarlanmıştır.ÇOK zayıflar. Greyhound, Gree ve Whippet gibi. ♥ 3 BOYUT : S/M / L. Pls sipariş vermeden önce köpeğinizin omzunun yüksekliğini dikkatlice ölçün.Bu ceket köpeğin vücuduyla çok ciddi. ♥ Geniş durumlar - - - - bu yumuşak köpek gömlekleri günlük kullanım, yürüyüş, spor, aile, seyahat, yarış, avcılık ve diğer açık hava etkinlikleri için giyilebilir, partiler için uygundur, fotoğraf çeker ve tatil yapar, her evcil hayvan dolabı için büyüleyici kıyafetler, Çok ince köpekler için uygundur!. ♥ Daha da önemlisi, Ceketin üzerindeki tüm Numaralar kazayla gönderilir.Sakıncası varsa, lütfen satın almayın. ♥ Yumuşak, esnek, nefes alabilen, yıkanabilir, özellikli Kumaşlar ve elastikiyet dolu; Dışarıda koşan ve yarışan köpekler için çok iyidir. ♥Sizin için çok renkli tişört choice.It köpeğinizin onu yürürken veya avlanırken giymesi çok açıktır. ♥ Sıkı Uyum, ancak hızı etkilemez.Bu Köpek Yeleği, yarış köpekleri için özel olarak tasarlanmıştır.ÇOK zayıflar. Greyhound, Gree ve Whippet gibi. ♥ 3 BOYUT : S/M / L. Pls sipariş vermeden önce köpeğinizin omzunun yüksekliğini dikkatlice ölçün.Bu ceket köpeğin vücuduyla çok ciddi. ♥ Geniş durumlar - - - - bu yumuşak köpek gömlekleri günlük kullanım, yürüyüş, spor, aile, seyahat, yarış, avcılık ve diğer açık hava etkinlikleri için giyilebilir, partiler için uygundur, fotoğraf çeker ve tatil yapar, her evcil hayvan dolabı için büyüleyici kıyafetler, Çok ince köpekler için uygundur!. ♥ Daha da önemlisi, Ceketin üzerindeki tüm Numaralar kazayla gönderilir.Sakıncası varsa, lütfen satın almayın.Bu renkli köpek ceketi, Yarış köpekleri için özel olarak tasarlanmıştır. 5 renk isteğe bağlıdır.Lütfen omzunun boyutuna göre seçin.Boyut s : omuzlar (48 cm-58 cm); boyut m : omuzlar (59 cm-65 cm); boyut L : omuzlar (66 cm-73 cm).Daha da önemlisi, Ceketin üzerindeki tüm Numaralar kazayla gönderilir.Sakıncası varsa, lütfen satın almayın.Bir tane Ücretsiz alın : farklı renk veya boyuta ihtiyacınız varsa, lütfen bize orada notlar bırakın.Değilse, biz rastgele göndereceğiz.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın