• Taze
ABD'de Üretilen Çocuklar için Ayarlanabilir Yüz Maskeleri: Guardian Koleksiyonu, İdeal Konfor ve Koruma için Ayarlanabilir uyum.

ABD'de Üretilen Çocuklar için Ayarlanabilir Yüz Maskeleri: Guardian Koleksiyonu, İdeal Konfor ve Koruma için Ayarlanabilir uyum.

₺ 3.00

Malların
Sipariş verilebilir

Mikrofiber Spandeks / Polyester.Spandex kapatma.Konfor Fit Spandex Tasarım, Mikropleted Dikiş Elastikiyetini Artırır.Ayarlanabilir Uzunluk Kulak Halkaları ve Boyun Askısı.Suya dayanıklı Spandex Kirleticileri İter, Dayanıklı Yıkanabilir Material.No Boyun Askısının Arkasında Kalan Maske, Yanlış Yerleştirilmiş, Kaybolan veya değiştirilen maskeleri Azaltır.Kulak Halkalarını Sıkmak ve gevşetmek için Boyun Askısını çekin.Sol/Sağ kulak halkalarını Yüz Maskesini ortalayacak şekilde ayarlayın.Mikrofiber Spandeks / Polyester.Spandex kapatma.Konfor Fit Spandex Tasarım, Mikropleted Dikiş Elastikiyetini Artırır.Ayarlanabilir Uzunluk Kulak Halkaları ve Boyun Askısı.Suya dayanıklı Spandex Kirleticileri İter, Dayanıklı Yıkanabilir Material.No Boyun Askısının Arkasında Kalan Maske, Yanlış Yerleştirilmiş, Kaybolan veya değiştirilen maskeleri Azaltır.Kulak Halkalarını Sıkmak ve gevşetmek için Boyun Askısını çekin.Sol/Sağ kulak halkalarını Yüz Maskesini ortalayacak şekilde ayarlayın.USAFace Kaplama, Yüz Maskesi, Yıkanabilir, Tekrar Kullanılabilir.Kirleticilerden, Tozdan, Polenden, Kepekten ve Havadaki diğer parçacıklardan korunma. - Siyah Kamuflaj.BOYUTLAR : - Küçük beden minyon veya zayıf kadınlara ve gençlere uyar - Orta boy ortalama boy erkek ve kadınlara uyar-Büyük beden sakallı erkeklere, daha büyük erkeklere veya şişkin bir parçacık maskesinin üzerinde uzun süreli kullanım için uygundur.Lazer Spor Malzemeleri çift katmanlı yüz maskesi neden en iyi kumaş maskedir?* Yüz maskemizdeki ikili kumaş, 2 farklı parçacık bariyeri katmanı sağlar : . - Dış, ince ağ tabakası, parçacıklara veya mikro su damlacıklarına karşı fiziksel bir bariyer görevi görür. - İç kumaş tabakası, dış tabakayı kullanıcının nefesinden ve ağzından gelen nemden korur ıslanırsa, genellikle mikro su damlacıklarında bulunan kirleticilere karşı bir maske tabakasının etkinliği büyük ölçüde azalır.Böylece, tek katmanlı maskeler çok hızlı bir şekilde etkinliğini kaybeder. - Maske katmanlarımızda kullanılan farklı kumaşlar, maskenin mukavemetini ve elastikiyetini artırarak maskenin daha sıkı oturmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. - Dış katman için yüksek kaliteli Poli Spandeks ve iç katman için daha ağır bir Polyester/Pamuk/Spandeks kullanıyoruz. * Katlanmış Spandeks kulak halkaları, konforu, mukavemeti ve elastikiyeti ve uzun ömürlülüğü bakımından standart elastik kayışlardan çok daha üstündür. * Lazer Spor Malzemeleri / Kum Çorapları, Made in USA yüz maskelerimizin üretimi, paketlenmesi, taşınması ve nakliyesinde büyük özen gösterir. - Gelen gönderiler, dağıtım merkezimizde paketlemeden 3 gün önce bir karantina süresi (fabrikadan çıkıştan itibaren) yaşar. - Paketlenmemiş ürünü yalnızca belirli personel kullanır ve güvenliğiniz için paketlenmemiş ürünü kullanırken tüm personel KKD (eldiven ve maske) kullanır. - Ambalajsız ürün, ürünün biyo-kirletici içermeyen bütünlüğünü korumak için güvenli ve hijyen kontrollü depomuzda sıkı bir şekilde kontrol edilir.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın