• Taze
Shulaner 120 Renkli kalem Kutusu Organizatör Fermuarlı Büyük Kapasiteli Naylon kalemlik Çantası Sanatçı için (Mor Gül, 120 Kalem Kutusu)

Shulaner 120 Renkli kalem Kutusu Organizatör Fermuarlı Büyük Kapasiteli Naylon kalemlik Çantası Sanatçı için (Mor Gül, 120 Kalem Kutusu)

₺ 0.33

Malların
Sipariş verilebilir

Çok amaçlı Kılıf : Bunu sıradan kalemler, renkli kalemler veya fiskars jel kalemler vb.İçin kullanabilirsiniz.Taşınabilirlik Tasarımı : Kalem kutusunun üstünde kolay taşıma ve saklama için geri çekilebilir bir tutamak vardır, sadece dışarı çıkabilir veya renklendirmeniz için bu kullanışlı kılıfla seyahat edebilirsiniz.Malzeme : Naylon.Kalem kutusunun dış kumaşı yüksek kaliteli su geçirmez naylondan yapılmıştır ve iç yapısı suntadan yapılmıştır.Harika Hediyeler : Sanatçılar, yazarlar için mükemmel bir hediye veya kendiniz için satın alabilirsiniz.Hemen hemen herkes!. 120 Ayrı Yuva : 124 ayrı yuvaya(121 kalem yuvası ve silgi veya kalemtıraş için 3 daha büyük yuva) sahiptir, her kalemin kendi deliği/kayışı vardır.Çok amaçlı Kılıf : Bunu sıradan kalemler, renkli kalemler veya fiskars jel kalemler vb.İçin kullanabilirsiniz.Taşınabilirlik Tasarımı : Kalem kutusunun üstünde kolay taşıma ve saklama için geri çekilebilir bir tutamak vardır, sadece dışarı çıkabilir veya renklendirmeniz için bu kullanışlı kılıfla seyahat edebilirsiniz.Malzeme : Naylon.Kalem kutusunun dış kumaşı yüksek kaliteli su geçirmez naylondan yapılmıştır ve iç yapısı suntadan yapılmıştır.Harika Hediyeler : Sanatçılar, yazarlar için mükemmel bir hediye veya kendiniz için satın alabilirsiniz.Hemen hemen herkes!. 120 Ayrı Yuva : 124 ayrı yuvaya(121 kalem yuvası ve silgi veya kalemtıraş için 3 daha büyük yuva) sahiptir, her kalemin kendi deliği/kayışı vardır.Çizim renkli kalemlerinizi gideceğiniz yere taşımanın en kolay, en uygun yolu bu şık oxford 120 yuvalı kalem çantasındadır. 3 katmanlı tasarım, her şeyin görünür ve düzenli olması, etrafta bir kalem kutusu çizmekten ve ihtiyacınız olanı aramaktan çok daha kolaydır.Bu Renkli Kalemlik, en sevdiğiniz kalemleri düzenli ve düzenli olarak 120'ye kadar tutabilir, artık kalemleri boşaltmaz.Rahat renklendirme deneyimine katkıda bulunur.Marka : Shulaner Renk : pembe gül Boyut : 24x20x4.5 cm / 9. 44x7. 87x2. 48 inç Paket içeriği : 120 yuva kalem kutusu(Lütfen kalemlerin dahil olmadığını unutmayın) BU öğe 12 yaş ve altı çocuklar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın