• Taze
AİKEFOO Çikolata Kaplı Oreo Kalıpları Bisküvi Çikolata Kalıbı, PET Plastik Kalıp-Oreo Kalıp Silindirik Silindir Şeker Pudingi.

AİKEFOO Çikolata Kaplı Oreo Kalıpları Bisküvi Çikolata Kalıbı, PET Plastik Kalıp-Oreo Kalıp Silindirik Silindir Şeker Pudingi.

₺ 3.00

Malların
Sipariş verilebilir

☀【Yüksek Kalite】 Yüksek kaliteli gıda sınıfı PET malzemeden yapılmış, dayanıklı ve tekrar kullanılabilir.Çikolata kaplı Oreolar yapmak için özel olarak tasarlanmış, kalıptan çıkarılması çok kolaydır. ☀【Benzersiz Tasarım】 Şeffaf tasarım, çikolata miktarını ve çikolatada kabarcık olup olmadığını açıkça gözlemlemenizi sağlar ve sert malzeme çikolatayı şekillendirmeyi daha kolay ve güzel hale getirir. ☀【İşlev】 Özel bir ev yapımı tatlı sunmak ister misiniz?Bu çikolata kalıbı size yardımcı olabilir.Çikolata kaplı Oreo kurabiyeleri yapmak için harika, aynı zamanda çikolata, sabun, tereyağı veya peynir yapmak için de harika. ☀【Boyut】 5 çikolata kaplı Oreo kalıbı içerir, her kalıbın 12 boşluğu vardır, boşluk boyutu : 1.8*inç * 0.78 inç. ☀【Not】 Kalıp fırınlar için uygun değildir, 140 derece Fahrenheit'i geçmeyen sıcaklıklara dayanabilir ve bulaşık makinesinde yıkamak için uygun değildir.PET malzeme kullanıldığı için kalıp serttir.Yuvarlak Silindir Kalıbı esnektir ve yapışmaz bir yüzeye sahiptir, bu da unlu mamullerin alttan küçük bir itme ile kolayca dışarı çıkmasını sağlar.Çikolata kaplı Oreolar yaparak aileniz veya arkadaşlarınızla tasarım yapabilirsiniz.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın