• Taze
Peeling vücut kesesi Asılı Delik ile Taşınabilir Altıgen Yumuşak Silikon Peeling Fırçası Asılı Delik

Peeling vücut kesesi Asılı Delik ile Taşınabilir Altıgen Yumuşak Silikon Peeling Fırçası Asılı Delik

₺ 15.58

Malların
Sipariş verilebilir

Cilt Tipi için uygun : Cilde nazik, her türlü cilt tipi için, özellikle hassas ciltler için tahrişe veya kızarıklığa neden olmaz, daha dayanıklı ve hijyeniktir.Vücut Temizliği : Silikon duş fırçaları gözenekleri derinlemesine temizleyebilir, kiri ve vücut yağlarını giderebilir ve ayrıca vücut için pul pul dökebilir, parlak ve hassas bir cilt için cildi yumuşatmaya yardımcı olabilir.Rahat tutuş : El tasarımı ile, düşmeyi önleyen kaymaz ile birlikte ergonomik bir tutuş sağlar.Ve saklamak kolay asılı delik.Masaj fonksiyonu : Kasları gevşetmek, stresi azaltmak, kan dolaşımını teşvik etmek ve cilt elastikiyetini artırmak için mükemmel, rahat bir masaj hissi sağlayın.Yumuşak Silikon Malzeme : Silikon Malzeme : Kolay temizlenebilir, çabuk kuruyan, kalıntı bırakmaz.Daha uzun servis ömrüne sahip diğer fırça malzemelerinden daha sağlıklıdır.Cilt Tipi için uygun : Cilde nazik, her türlü cilt tipi için, özellikle hassas ciltler için tahrişe veya kızarıklığa neden olmaz, daha dayanıklı ve hijyeniktir.Vücut Temizliği : Silikon duş fırçaları gözenekleri derinlemesine temizleyebilir, kiri ve vücut yağlarını giderebilir ve ayrıca vücut için pul pul dökebilir, parlak ve hassas bir cilt için cildi yumuşatmaya yardımcı olabilir.Rahat tutuş : El tasarımı ile, düşmeyi önleyen kaymaz ile birlikte ergonomik bir tutuş sağlar.Ve saklamak kolay asılı delik.Masaj fonksiyonu : Kasları gevşetmek, stresi azaltmak, kan dolaşımını teşvik etmek ve cilt elastikiyetini artırmak için mükemmel, rahat bir masaj hissi sağlayın.Yumuşak Silikon Malzeme : Silikon Malzeme : Kolay temizlenebilir, çabuk kuruyan, kalıntı bırakmaz.Daha uzun servis ömrüne sahip diğer fırça malzemelerinden daha sağlıklıdır.Şartname : Öğe türü : Peeling vücut ovucu Malzeme : Silikon Boyut : Yaklaşık. 12.5x12. 5 cm / 4.9 x 4.9 in Paket Listesi : 1 x peeling vücut ovucu 1 x Asılı Kanca Özellik : 1. Cilt Tipi için uygun : Cilde nazik, her türlü cilt tipi için, özellikle hassas ciltler için tahrişe veya kızarıklığa neden olmaz, daha dayanıklı ve hijyeniktir. 2. Vücut Temizliği : Silikon duş fırçaları gözenekleri derinlemesine temizleyebilir, kiri ve vücut yağlarını giderebilir ve ayrıca vücut için pul pul dökebilir, parlak ve hassas bir cilt için cildi yumuşatmaya yardımcı olabilir. 3. Rahat tutuş : El tasarımı ile, düşmeyi önleyen kaymaz ile birlikte ergonomik bir tutuş sağlar.Ve saklamak kolay asılı delik. 4. Masaj fonksiyonu : Kasları gevşetmek, stresi azaltmak, kan dolaşımını teşvik etmek ve cilt elastikiyetini artırmak için mükemmel, rahat bir masaj hissi sağlayın. 5. Yumuşak Silikon Malzeme : Silikon Malzeme : Kolay temizlenebilir, çabuk kuruyan, kalıntı bırakmaz.Daha uzun servis ömrüne sahip diğer fırça malzemelerinden daha sağlıklıdır.

Temel özellikleri

Item Type:
Exfoliating Body Scrubber
Material:
Silicone
Size:
Approx. 12.5 x 12.5cm / 4.9 x 4.9in
Package List:
1 x Exfoliating Body Scrubber :
1 x Hanging Hook :
Feature:
1. Suit For Skin Type:
Gentle on the skin, for all kinds of skin types, especially sensitive skin, does not cause irritation or redness, is more durable and hygienic.
2. Body Cleaning:
Silicone shower brushes can deeply clean pores, remove dirt and body oils, and also exfoliate for body, help soften skin for a shiny and delicate skin.
3. Comfortable Grip:
With handheld design, provide a ergonomic holding, coupled with anti slip, preventing falling off. And hanging hole for easy to store.
4. Massage Function:
Provide comfortable massage feeling, perfect for relaxing muscles, relieving stress, promoting blood circulation and increasing skin elasticity.
5. Soft Silicone Material:
Silicone Material

Verilen bu kadar mal satın